Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Клембівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04325868) був реорганізований і увійшов до складу Ямпільської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

21 сесія від 22 грудня 2017 року

 

1.Про бюджет  Клембівської  сільської ради   на 2018 рік.

2. Про затвердження штатного розпису по органах місцевого самоврядування на  01 січня  2018 року.  

3. Про затвердження сільської Програми  соціалної підтримки учасників антитерористичної  операції та членів їхніх сімей

на 2018 рік.

4.Про умови оплати праці Клембівського сільського голови.

5.Про затвердження  «Програми зайнятості  населення Клембівської сільської  ради  на 2018 рік».

6.Про затвердження плану роботи на 2018 рік.

7. Про надання дозволу на виготовення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі на місцевості  гр.Кірган Галині Григорівні по / вул.Петра Кравчика,21 вселі Клембівка.

 8.Про надання дозволу на виготовення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі на місцевості  гр.Кирган  Людмилі Іванівні по  вул.Вилницька,47 в селі Клембівка. 

 9.Про надання дозволу на виготовення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі на місцевості  гр.Калєтнік Анатолію Олександровичу по  вул.Перемоги,16 в селі Клембівка.

10.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі на місцевості  гр.Волошина Марія Василівна по вул.Набережна,9 в селі Клембівка

11.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі на місцевості гр.Серітко Валентині Федорівні по пров.Шкільний,6. в селі Клембівка.

 12.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі на місцевості  гр.Крижанівські Олені Арсенівні по  вул.Господарська,29 в селі Клембівка.

  13.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі на місцевості  гр.Наконечному  Петру  Михайловичу по пров.Фабричний,12 в селі Клембівка.

  14.Про надання дозволу на виготовення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі на місцевості  гр.Швець Віктору Васильовичу по вул.Захисників України,1в селі Клембівка.

   15.Про надання дозволу на виготовення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі на місцевості  гр.Крижанівські Марії Феодосіївні по вул.Захисників України,1а в селі Клембівка

  16.Про надання дозволу на виготовення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі на місцевості  гр.Кукіль Дмитру Івановичу по вул.Ланова,10   в селі Клембівка.

 17. Про вилучення  земельної ділянки з користування гр.Москаленко Тетяни Іванівни.

  18.Про вилучення  земельної ділянки з користування гр.Кірган Галини Григорівни.

   19.Про вилучення  земельної ділянки з користування гр.Калетніка Віктора Михайловича.

    20.Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі на місцевості гр.Зарічний Петро Іванович  для ведення особистого селянського господарства МТФ №3»

   21. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі на місцевості  гр.Царюк  Сергій Іванович  для ведення особистого селянського господарства  «Виноградник».

    22.Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі на місцевості  гр.Кукіль Валерій Володимирович для ведення особистого селянського  господарства  «Біля карєру на 1-му участку»

  23.Про погодження надання дозволу управлінням Держгеокадастру   у  Вінницькій   області на виготовлення  проекту відведення із земель запасу    за межами  населеного пункту  с.Клембівка гр.Зарічний Іван Іванович.

 24.Про затвердження Програми проведення культурно-мистецьких заходів       на 2018 рік.

 25. Про звільнення від батьківської плати в дитячому садку.

 26.Про затвердження «Програми  про організацію розвитку фізичної культури і спорту на території Клембівської сільської ради на період 2018-2020 роки».

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *