Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Клембівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04325868) був реорганізований і увійшов до складу Ямпільської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Внесення відомостей до Державного земельного кадастру про земельні ділянки, право на які виникло до 01.01.2013

Оголошується конкурс

 

Клембівська сільська рада оголошує конкурс на право оренди частину  нежитлового приміщення будівлі «Ямпільський медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Клембівської Амбулаторії ЗПСМ а саме 2 та 3 поверх площею 22 кв.м. та харчоблок що розташоване за адресою: село Клембівка вул. Наконечного Віктора,2

Умови конкурсу:

 • Укладання договору оренди за типовим зразком;
 • Підтримання приміщення належному стані;
 • Вчасне внесення плати за оренду майна;

Умови використання об’єкта оренди:

 • Дотримання умов належного утримання об’єкта оренди;
 • Здійснення певних видів ремонтних робіт орендованого майна за власний рахунок (за погодженням з орендодавцем).

 

Заяви довільної форми та пропозиції на конкурс подавати на протязі 15 календарних днів з дня опублікування на офіційному веб сайті Клембівської сільської ради за адресою:с.Клембівка вул. Наконечного Віктора буд,19

 

Бажаючі орендувати майно повинні подати наступні документи до сільської ради:

 • Заяву на участь в конкурсі

 

До заяви додаються:

 • Для фізичних осіб - копія паспорта,копія картки платника податків(кода).
 • Для юридичних - копія паспорта,копія картки платника податків ,копію свідоцтва про реєстрацію платника податку,копію свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця,або копія довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб)

 

Заяви будуть прийматися з 20 травня 2020 року  по 03  червня 2020 року  до 17:30 год.

 

Внесення відомостей до Державного земельного кадастру про земельні ділянки, право на які виникло до 01.01.2013

 

Реєстрація земельних ділянок в Державному земельному кадастрі забезпечує гарантування захисту права власності (користування) на землю.

Одним із пунктів в угоді про перехід права власності на земельну ділянку є наявність кадастрового номера земельної ділянки (ч 2 п. ж ст. 132 Земельного кодексу України).

Істотною умовою договору, який передбачає набуття права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, є кадастровий номер земельної ділянки, право на яку переходить у зв'язку з набуттям права власності на ці об'єкти, крім об’єктів державної власності, що підлягають продажу шляхом приватизації         (ч. 6 ст. 120 Земельного кодексу України).

Якщо земельна ділянка не має кадастрового номера, тобто вона не внесена до Державного земельного кадастру, то таку ділянку неможливо: продати, подарувати, успадкувати, віддати в заставу, здійснювати поділ або об'єднати, здати в оренду тощо.

Державні акти на право власності на землю відповідно до пункту 10 статті 28 прім 1 розділу VII “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про Державний земельний кадастр”, якими було посвідчено право власності чи право постійного користування земельною ділянкою, видані до 01.01.2013 є дійсними.

Із запровадженням з 2013 року автоматизованої системи Державного земельного кадастру – Національної кадастрової системи кожен власник, землекористувач земельної ділянки має змогу за допомогою порталу  «Публічна кадастрова карта України» (https://map.land.gov.ua) перевірити – чи внесено його земельну ділянку до державної кадастрової системи та наскільки правильними і достовірними  є відомості про неї.

На сьогодні Державний земельний кадастр містить інформацію про сформовані та зареєстровані земельні ділянки, відомості про які внесено до нього на підставі відповідної документації із землеустрою, яка передбачена статтею 21 Закону України “Про Державний земельний кадастр”.

Згідно пункту 2 розділу VII Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про Державний земельний кадастр» земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового номера.

У разі якщо відомості про зазначені земельні ділянки не внесені до Державного реєстру земель, їх державна реєстрація здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності).

У разі якщо кадастрові номери земельних ділянок були визначені (в тому числі на підставі технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку), але не присвоєні до 1 січня 2013 року, такі кадастрові номери вважаються присвоєними, а земельні ділянки - зареєстрованими у Державному земельному кадастрі з моменту письмового звернення замовника документації із землеустрою, на підставі якої було визначено кадастровий номер земельної ділянки, без подання електронного документа та стягнення плати за державну реєстрацію земельної ділянки, у разі якщо така документація із землеустрою була затверджена до 1 січня 2013 року в порядку, встановленому законом.

У разі якщо до 1 січня 2013 року була розроблена технічна документація із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування про надання або передачу земельної ділянки у власність або надання в користування, у тому числі на умовах оренди, а відомості про таку земельну ділянку не внесені до Державного реєстру земель, державна реєстрація такої земельної ділянки здійснюється на підставі зазначеної технічної документації із землеустрою в порядку, встановленому законом.

Відповідно пункту 115 Постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 №1051 “Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру” необхідно виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у землевпорядній організації.

Статтею 26 Закону України «Про землеустрій» визначено, що замовниками документації із землеустрою можуть бути органи державної влади, органи місцевого самоврядування, землевласники і землекористувачі. Розробниками документації із землеустрою є:

- юридичні особи, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює за основним місцем роботи не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за якість робіт із землеустрою;

- фізичні особи - підприємці, які володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованими інженерами-землевпорядниками, відповідальними за якість робіт із землеустрою.

Перелік таких організацій можна знайти на офіційному сайті Держгеокадастру України(https://land.gov.ua розділСертифікація - Державний реєстр сертифікованих інженерів-землевпорядників ). Вартість робіт з виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) обумовлюється договором.

Згідно зі статтею 24 Закону України “Про Державний земельний кадастр” державна реєстрація земельних ділянок здійснюється за місцем їх розташування відповідним державним кадастровим реєстратором центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин.

Відповідно до п. 110 Постанови Кабінету міністрів України від 17 жовтня 2012 р. №1051 для державної реєстрації земельних ділянок Державному кадастровому реєстраторові, який здійснює таку реєстрацію, подаються:

1) заява (у паперовій або електронній формі) про державну реєстрацію земельної ділянки;

2) оригінал погодженої відповідно до законодавства землевпорядної документації, яка була  підставою для формування земельної ділянки                                  у паперовій або електронній формі відповідно до вимог Закону України “Про землеустрій”;

3) електронний документ.

На підтвердження державної реєстрації земельної ділянки заявнику безоплатно видається витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Витяг Державного земельного кадастру про земельну ділянку містить всі відомості про земельну ділянку, які внесені до Поземельної книги. Складовою частиною витягу є кадастровий план земельної ділянки.

Вартість здійснення державної реєстрації земельної ділянки є безкоштовною.

Право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав (ст. 125 Земельного кодексу України) та оформлюється відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”

 

 

 

Оголошується конкурс

 

Клембівська сільська рада оголошує конкурс на право оренди  Об’єкта незавершеного будівництва ПОЛІКЛІНІКИ  площею 427 кв.м. що розташоване за адресою: село Клембівка вул. Наконечного Віктора,2а

Умови конкурсу:

 • Укладання договору оренди за типовим зразком;

 • Підтримання приміщення належному стані;

 • Вчасне внесення плати за оренду майна;

Умови використання об’єкта оренди:

 • Дотримання умов належного утримання об’єкта оренди;

 • Здійснення певних видів ремонтних робіт орендованого майна за власний рахунок (за погодженням з орендодавцем).

 

Заяви довільної форми та пропозиції на конкурс подавати на протязі 15 календарних днів з дня опублікування на офіційному веб сайті Клембівської сільської ради за адресою:с.Клембівка вул. Наконечного Віктора буд,19

 

Бажаючі орендувати майно повинні подати наступні документи до сільської ради:

 • Заяву на участь в конкурсі

 

До заяви додаються:

 • Для фізичних осіб - копія паспорта,копія картки платника податків(кода).

 • Для юридичних - копія паспорта,копія картки платника податків ,копію свідоцтва про реєстрацію платника податку,копію свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця,або копія довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб)

 

Заяви будуть прийматися з 27 травня 2019 року  по 10  червня 2019 року  до 17:30 год.

Оголошується конкурс

Клембівська сільська рада оголошує конкурс на право оренди холодильної установки (для охолодження молока)

Умови конкурсу:

 • Укладання договору оренди за типовим зразком;
 • Підтримання холодильної установки у належному(справному) стані;
 • Вчасне внесення плати за оренду майна

Умови використання об’єкта оренди:

 • Дотримання умов належного утримання об’єкта оренди;
 • Здійснення певних видів ремонтних робіт орендованого майна(за погодженням з орендодавцем).

Заяви довільної форми та пропозиції на конкурс подавати на протязі 15 календарних днів з дня опублікування на офіційному веб сайті Клембівської сільської ради за адресою:с.Клембівка вул. Наконечного Віктора буд,19

Бажаючі орендувати майно повинні подати наступні документи до сільської ради:

 • Заяву на участь в конкурсі

 

До заяви додаються:

 • Для фізичних осіб - копія паспорта,копія картки платника податків(кода).
 • Для юридичних - копія паспорта,копія картки платника податків ,копію свідоцтва про реєстрацію платника податку,копію свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця,або копія довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб)

Заяви будуть прийматися з 12 квітня 2018 року  по 26 квітня 2018 року  до 17:30 год.

Оголошується конкурс

 

Клембівська сільська рада оголошує конкурс на право оренди частини приміщення що розташоване за адресою: село Клембівка вул. Наконечного Віктора,29  для розміщення відділення поштового зв’язку «УКРПОШТА»

 

Умови конкурсу:

 • Укладання договору оренди за типовим зразком;
 • Підтримання частини приміщення та прилеглої території  у належному стані;
 • Вчасне внесення плати за оренду майна;

Умови використання об’єкта оренди:

 • Дотримання умов належного утримання об’єкта оренди;
 • Здійснення певних видів ремонтних робіт орендованого майна за власний рахунок (за погодженням з орендодавцем).

 

Заяви довільної форми та пропозиції на конкурс подавати на протязі 15 календарних днів з дня опублікування на офіційному веб сайті Клембівської сільської ради за адресою:с.Клембівка вул. Наконечного Віктора буд,19

 

Бажаючі орендувати майно повинні подати наступні документи до сільської ради:

 • Заяву на участь в конкурсі

 

До заяви додаються:

 • Для фізичних осіб - копія паспорта,копія картки платника податків(кода).
 • Для юридичних - копія паспорта,копія картки платника податків ,копію свідоцтва про реєстрацію платника податку,копію свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця,або копія довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб)

Заяви будуть прийматися з 03 травня 2018 року  по 18 травня 2018 року  до 17:30 год.

Оголошення

 

  24 сесією Клембівської сільської ради 7 скликання  від 07.06.2018 року на території Клембівської сільської ради встановлено ставки та пільги зі сплати земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік; транспортний та єдиний податки на 2019 рік.

 

За довідками звертатись по тел. 2-45-45, 2-45-83, 2-45-82.

 

 

 

Сільський голова                                          В.А.  Зарічна-Бобошко

Оголошується конкурс

 

Клембівська сільська рада оголошує конкурс на право оренди частини приміщення Амбулаторії що розташоване за адресою: село Клембівка вул. Наконечного Віктора,2 на першому поверсі трьох поверхового приміщення для роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

 

Умови конкурсу:

 • Укладання договору оренди за типовим зразком;

 • Підтримання частини приміщення та прилеглої території  у належному стані;

 • Вчасне внесення плати за оренду майна;

Умови використання об’єкта оренди:

 • Дотримання умов належного утримання об’єкта оренди;

 • Здійснення певних видів ремонтних робіт орендованого майна за власний рахунок (за погодженням з орендодавцем).

 

Заяви довільної форми та пропозиції на конкурс подавати на протязі 15 календарних днів з дня опублікування на офіційному веб сайті Клембівської сільської ради за адресою:с.Клембівка вул. Наконечного Віктора буд,19

 

Бажаючі орендувати майно повинні подати наступні документи до сільської ради:

 • Заяву на участь в конкурсі

 

До заяви додаються:

 • Для фізичних осіб - копія паспорта,копія картки платника податків(кода).

 • Для юридичних - копія паспорта,копія картки платника податків ,копію свідоцтва про реєстрацію платника податку,копію свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця,або копія довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб)

 • Ліцензія на торгівлю лікарськими засобами

Заяви будуть прийматися з 06 липня 2018 року  по 20 липня 2018 року  до 17:30 год.

 

Оголошується конкурс

 

Клембівська сільська рада оголошує конкурс на право оренди Кімнати-буфету площею 14,6 кв.м. що розташоване за адресою: село Клембівка вул. Наконечного Віктора,28 на другому поверсі трьох поверхового приміщення ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Клембівка для ведення комерційної діяльності.

 

Умови конкурсу:

 • Укладання договору оренди за типовим зразком;
 • Підтримання кімнати належному стані;
 • Вчасне внесення плати за оренду майна;

Умови використання об’єкта оренди:

 • Дотримання умов належного утримання об’єкта оренди;
 • Здійснення певних видів ремонтних робіт орендованого майна за власний рахунок (за погодженням з орендодавцем).

 

Заяви довільної форми та пропозиції на конкурс подавати на протязі 15 календарних днів з дня опублікування на офіційному веб сайті Клембівської сільської ради за адресою:с.Клембівка вул. Наконечного Віктора буд,19

 

Бажаючі орендувати майно повинні подати наступні документи до сільської ради:

 • Заяву на участь в конкурсі

 

До заяви додаються:

 • Для фізичних осіб - копія паспорта,копія картки платника податків(кода).
 • Для юридичних - копія паспорта,копія картки платника податків ,копію свідоцтва про реєстрацію платника податку,копію свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця,або копія довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб)
 • Ліцензія на роздрібну торгівлю .

Заяви будуть прийматися з 26 вересня 2018 року  по 10  жовтня 2018 року  до 17:30 год.

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *